Restore Point Creator

Restore Point Creator

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu594 KB
ÜreticiTom Parkison
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi9 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (594 KB)
2153 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza yüklenen programlar veya bulaşan virüsler nedeniyle bir anda çalışmayan bir Windows ile karşı karşıya kalma olasılığınız oldukça yüksek. Bu soruna karşı önlem alabilmek için belli aralıklarla sistem yedekleme işlemini uygulamanız gerekiyor ve böylece herhangi bir sıkıntı durumunda sisteminizin sorundan önceki halini geri yükleme şansını bulabiliyorsunuz.

Restore Point Creator bu sistem geri yükleme noktalarını en kolay yoldan oluşturabileceğiniz ücretsiz olarak sunulan bir program. Bir yandan yeni yükleme noktaları oluşturabilir, bir yandan da dilerseniz oluşturduğunuz noktalara bilgisayarınızı geri döndürebilirsiniz. Ayrıca her bir geri yükleme noktası için bir açıklama yazabilir ve dolayısıyla hangi yedeğin hangi durumlarda kullanılacağını belirleyebilirsiniz.

Eğer kullandığınız bazı yedekleme noktalarının artık işinize yaramayacağına inanıyorsanız bunları silmek de program vasıtasıyla çok kolay hale geliyor. Windows’un kendi geri yükleme aracını hantal ve karmaşık buluyorsanız Restore Point Creator’u kesinlikle denemenizi öneriyorum.

KISITLAMA:
Editor Puanı: 4

2153 kez indirildi