O&O UnErase

O&O UnErase

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.79 MB
ÜreticiO&O Software
İşletim SistemiWin7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000
Eklenme Tarihi9 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5.79 MB)
4194 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows Geri Dönüşüm Kutusu’nu bir anlık dikkatsizlik sonucu boşalttınız ve geri almak istediğiniz dosyaları kaybettiyseniz ya da önemli sistem dosyalarından biri kullandığınız ince ayar yazılımı tarafından silindiyse O&O UnErase yazılımından yardım alabilirsiniz. Söz konusu veri kurtarma aracı yerel disklerinizdeki, USB belleğinizdeki ve dijital fotoğraf makinenizdeki silinen dosyaları tek tıklamayla kurtarabiliyor.

Ayrıca tüm Windows sürümleri altında çalışabilen bir veri kurtarma araçlarıı olan O&O UnErase kaybolan dosyaları bulmanız için size farklı arama seçenekleri sunuyor. Dosyanın önceden yer aldığı klasörü ziyaret edebileceğiniz gibi dosya adı, dosya boyutu ve tarih gibi filtrelerle de arama yapabilirsiniz.

UnErase silinen tüm dosyaları sorunsuz olarak geri getirebiliyor. Ancak uzun süre önce kaybettiğiniz dosyalarda yer aldıkları sektörlerin üzerine başka veriler yazılmışsa sorun yaşanabiliyor. Bu yazılım ve benzer diğer işlevsel geri getirme araçları için de doğal bir sınır. Dolayısıyla herhangi bir dosyayı yanlışlıkla sildiğinizde en kısa sürede harekete geçmelisiniz. Bu araçla söz konusu dosyaları yüzde yüze varan başarı yüzdesiyle kurtarabilirsiniz.

KISITLAMA: Kısıtlı Kullanım
Editor Puani: 3

4194 kez indirildi